Стоматологія

Варіант №1.

Терапевтична стоматологія – одна з найбільш важливих та основних галузей стоматології. Зазвичай саме з візиту до стоматолога-терапевта починається лікування зубів. Основним завданням стоматолога-терапевта є діагностика стану ротової порожнини, складання прогнозу та подальшого плану лікування.

Терапевтична стоматологія надає допомогу в лікуванні карієсу та пульпіту.  На стадії діагностики лікар може виявити карієс, пульпіт, паріодонтит і розпочати лікування кореневих каналів або відновлення зубів пломбувальним матеріалом. Крім цього, терапевтична стоматологія включає в себе ряд естетичних послуг, таких як реставрація зубів, профілактика карієсу.

Лікарі терапевти володіють сучасними методами діагностики та лікування кореневих каналів, карієсу та новітніми методами реставрації зубів. Не втрачайте час, та приходьте на консультацію до одного з наших спеціалістів. Ми зробимо Вашу посмішку яскравою!

Пародонтологія.

Доволі поширеною причиною візиту до стоматолога є захворювання ясен. Не всі приділяють цій проблемі належної уваги, але вона є не менш важливою в порівнянні із захворюваннями зубів.

На перших етапах розвитку захворювання люди зазвичай навіть не приділяють уваги першим симптомам, таким як неприємний запах, зубні відкладення, кровоточивість ясен. Але якщо вчасно не звернути на це увагу, то з часом ці проблеми можуть перерости в серйозні захворювання, такі як гінгівіт та пародонтит, або навіть призвести до втрати зубів.

Захворювання ясен повністю не виліковні, але основним завданням стоматологів є використання профілактичних методів лікування для підтримання здорового стану ротової порожнини.

Лікування пародонтиту включає в себе ряд процедур, таких як:

1. Лікувальні процедури, ін’єкції,

2. Зняття зубних відкладень ручним та ультразвуковим методом,

Варіант №2.

Лікування від 250 грн

Лікування зубів необхідно не тільки з естетичної точки зору, але є важливим елементом для збереження здоров’я людини. Найчастіше до нас звертаються з проблемою карієсу. Причиною виникнення карієсу може стати зайве вживання солодкого, каріозна інфекція, неправильна гігієна та багато іншого. Ми рекомендуємо не нехтувати цією хворобою, тому що здоров’я зубів впливає на здоров’я всього організму людини.

На сьогоднішній день рівень стоматології дуже високий і немає жодної проблеми, з якою б не впоралися професійні стоматологи. У нашій клініці використовується найкраща техніка і якісні матеріали. Під час першої консультації лікар проводить повне обстеження порожнини рота і ставить діагноз. Далі він призначає ефективне лікування.

Іноді бувають ситуації, коли зуб краще видалити, ніж витрачати сили на його відновлення, який не підлягає лікуванню. Доктор обов’язково про це скаже. А який вибрати спосіб лікування зубів вирішить вже клієнт самостійно.

Однак Вам не варто забувати, що будь-яку хворобу простіше попередити, ніж витрачати час і сили на лікування. Тому не забувайте регулярно відвідувати стоматолога. А привітний персонал нашої стоматологічної клініки перетворить кожен візит в свято.

Варіант №3.

Лікування карієсу та пломбування зубів.

Терапевтична стоматологія – розділ медицини, який займається лікуванням карієсу і його ускладнень. Консультація стоматолога-терапевта – це перший етап комплексного лікування або планового огляду пацієнта. Дуже важливо усунути усі осередки інфекції в ротовій порожнині.

Наші фахівці проводять лікування:

• карієсу;

• некаріозних уражень зубів;

• герметизація фісур;

• ерозія емалі;

• підвищена чутливість зубів;

• пульпіту;

• періодонтиту.

Рання діагностика дефекту дозволяє вилікувати карієс з мінімальним втручанням, а іноді і без препарування (свердління) зуба. Ремінералізуюча терапія та встановлення пломби в межах емалі успішно вирішують проблему карієсу на ранніх стадіях.

Під час лікування середнього і глибокого карієсу, корекції форми зуба – відновлюється не тільки його колір, а й природна анатомія. Для цього ми використовуємо найкращі на сьогоднішній день нанокомпозитні фотополімерні матеріали.

Пульпіт – ускладнення карієсу, при якому страждають не тільки тверді тканини зуба, але і зубний нерв – пульпа. Його лікування проходить в кілька етапів: видалення нерву, ретельна обробка каналу і його пломбування.

Стоматологи нашої клініки розглядають і більш складні випадки, такі як періодонтит і періостит. Це запалення кісткової і надкісткової тканин, що вимагає оперативного хірургічного втручання. Видалення зуба – це крайній захід, який лікар запропонує тільки у тому випадку, якщо інші методи не принесуть результатів.

При лікуванні кореневих каналів ми використовуємо методики, які допомагають зберегти максимум здорових тканин зуба.

Лікування ясен та гігієна.

Причинами появи захворювань пародонту можуть стати як місцеві фактори (наліт, неправильно встановлена пломба), так і загальні (генетична схильність, цукровий діабет і автоімунні захворювання). Лікування пародонтиту відбувається у кілька етапів:

Первинний огляд пацієнта:

– панорамний знімок ротової порожнини
– вимір глибини кишень
– визначення кровоточивості ясен, рухливості зубів, фуркації коренів

• Консультація лікаря

• Складання плану лікування

• Навчання індивідуальної гігієни порожнини рота

В залежності від складності проблеми, лікування пародонтиту може бути консервативним або хірургічним.

Консервативне лікування

Консервативне або терапевтичне лікування – це серія процедур, які спрямовані на усунення запалення і покращення самопочуття пацієнта.

Комплексна гігієна порожнини рота:

– скейлінг
– полірування
– фторування

Ультразвукова терапія: первинна та підтримуюча.

За допомогою ультразвукових коливань створюється зона, в якій гинуть патогенні бактерії, та полірується поверхня кореня. Кишені інтенсивно промиваються водою, значно скорочується кількість патогенних мікроорганізмів в них. Така терапія усуває запалення у важкодоступних місцях і створює умови для зміцнення зуба у яснах.

• лікування афт, герпесу

• Лікувальні пов’язки

• Комплексне лікування гінгівіту, пародонтиту

• Шинування рухомих зубів.

Перший етап лікування – усунення запалення ясен. Для цього проводять професійну гігієну порожнини рота, видаляють м’який наліт і тверді зубні відкладення з зубів і протезних конструкцій.

Эрозия эмали.

Герметизація фісур.