Державний заклад “Спеціалізована медико-санітарна частина №11 МОЗ України” (ДЗ «СМСЧ №11») є самостійним лікувально-профілактичним закладом, заснований на загальнодержавній формі власності, підпорядкована Міністерству охорони здоров’я України. Має ліцензію МОЗ України на медичну практику та акредитаційний сертифікат вищої категорії.

Матеріально-технічна база поліклініки відповідає всім вимогам чинного законодавства, та розрахована на 350 відвідувань за зміну та надає допомогу за 22 спеціальностями..

В 2013 році наш лікувальний заклад, на бюджетній основі, забезпечував медичне обслуговування 14239 особам, – працівникам Державного підприємства ВО “Київприлад”, Національного космічного агентства України, Державного підприємства “Укркосмос”, Казенного підприємства “Кіровгеологія”, Міністерства промислової політики України, Міністерства доходів і зборів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Державної інспекції ядерного регулювання України.

Основною метою діяльності ДЗ СМСЧ №11 є медико-санітарне забезпечення і покращання здоров’я працівників, шляхом надання якісної медичної допомоги та активної профілактики захворювань.

У зв’язку з переходом закладів охорони здоров’я на нові умови господарювання ДЗ «СМСЧ №11» з 1991 року надає медичні послуги іншим підприємствам і організаціям на договірній основі.

З метою найширшого охоплення медичними оглядами працівників, які працюють в особливих умовах або потребують професійного добору в 2005 році створено відділення «Профілактичних оглядів». На сьогодні медичні огляди проходять близько 4000 працівників на рік.

Рок від року активніше співпрацює зі страховими компаніями, що надають послуги з «Добровільного медичного страхування». Для зручності обслуговування пацієнтів у 2007 році почало свою роботу «Терапевтичне відділення по обслуговуванню застрахованих». Ми співпрацюємо з понад 40 страховими компаніями та ассистуючими установами.