Лікувальний масаж

Ваше тіло буде вам вдячне!

Наш лікувальний масаж чудово допомагає при захворюваннях опрно-рухового апарату: остеохондрозах, артрозах, дискогенних радикулітах, парезах кінцівок, відновленні після травм, в комплексній терапії при захворюваннях дихальних шляхів, проблемах кишковика та кровообігу.

Масажисти Оліфіренко Андрій Іванович і Зарванський Сергій Васильович, що мають більш 20 років фахового досвіду роботи в центрах реабілітації, гарантують високу якість і ефективність масажу. Кабінет працює в тісній співпраці з фахівцями фізіотерапії, що дає хороший відновний ефект. Також ми проводимо корекцію хребта і зайвої ваги, знімаєм біль за допомогою тригерних точок (методика пальцьових натискань), застосовуємо елементи мануальної терапії.

Чарівні руки масажистів покращать тонус м’язів, знімуть спазм, згонять лімфу, молочну кислоту, виведуть солі, токсини, шлаки та зайву рідину без надмірних больових відчуттів. Вже на наступний день ви відчуєте приємну «м’язову радість», а після 2-3 таких «занять» організм звикає до таких навантажень.

Фішкою кабінету є «омолоджуючий масаж». Це справжня панацея від стресів та перенапруги. Ми станемо скульпторами вашого тіла і допоможемо розслабитись після важкого робочого дня чи підготуватись до важливої зустрічі, зняти напругу після інтенсивного тренування, відновитись після хвороби.

Чим раніше ви заплануєте та запишетесь на масаж, тим швидше ми вам допоможемо!

Ми завжди поруч і на зв’язку

2 поверх, кабінет №218.

Тел. реєстратура: 044- 456-40-66

0963336045 Зарванський Сергій Васильович

0672967351 Оліфіренко Андрій Іванович