Денний стаціонар ДЗ «Спеціалізована медико– санітарна частина №11 МОЗ України» 

Денний стаціонар є важливим структурним підрозділом поліклініки для забезпечення необхідної лікувальної, діагностичної та консультативної медичної допомоги пацієнтам з різною соматичною патологією, що не потребує цілодобового медичного спостереження.

Направлення на лікування проводиться як лікарями загальної практики, терапевтами, так і вузькими спеціалістами поліклініки  (невропатологом, отоларингологом, ендокринологом, гастроентерологом, пульмонологом,  хірургом, ортопедом-травматологом, та інш. спеціалістами ). В подальшому лікуванні під наглядом лікаря-терапевта денного стаціонару, ці лікарі контролюють перебіг захворювання, корегують лікування, при необхідності, залучаються спеціалісти іншого профілю.

В денному стаціонарі в повному обсязі використовуються можливості лікувально діагностичної бази поліклініки для проведеннядіагностики (функціональної, променевої, ендоскопічної) та комплексного лікування, а саме: інфузійна терапія, внутрішньовенні, внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції, застосовуються препарати для внутрішнього прийому, фізіотерапевтичні процедури, ручний масаж, ЛФК.

         Проведене кваліфіковане лікування вденному стаціонарі зменшує  матеріальні затратиу порівнянні з лікуванням в цілодобових профільних стаціонарах, не позбавляє хворогодомашнього тепла і затишку.

         Режим роботи денного стаціонару: з 8.00 до 15.45 в робочі дні, крім суботи і неділі. Вас зустрінуть уважні, чуйні і професіональні працівники, медичні процедури будуть виконані в максимально короткий термін і за умови особистого комфорту.

         На весь період лікування в денному стаціонарі, за необхідності, хворому видається листок тимчасової непрацездатності.

         Всі спірні питання, що стосуються лікувально – діагностичного процесу, розглядаються оперативно лікарсько – консультативною комісією, або консиліумом лікарів поліклініки.

Звертайтеся у реєстратуру ДЗ «СМСЧ №11 МОЗ України»за адресою:

м. Київ., вул. Гетьмана 3, тел. 044-456-40-66.

 

ВСЕ, ЩО МИ ЗМОЖЕМО – МИ ЗРОБИМО ДЛЯ ВАС!