Денний стаціонар

Переваги денного стаціонару – тільки плюси

Іноді нам важко уявити, що ми дійсно можемо захворіти. А то, що ми можемо захворіти так, що «народними засобами» і звичним аспірином не обійтися – представити ще складніше.

Мало кому в такій ситуації хочеться лягати в лікарню. І відбувається це у кожного зі своїх причин: комусь не з ким залишити своїх дітей, хтось не хоче пропускати роботу, а кому-то знаходитися не «у себе вдома» просто не затишно, це викликає у нього стрес і занепокоєння.

Повноцінне лікування в денному стаціонарі – це можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу без відриву від повсякденного життя.

Для зручності пацієнтів, що проходять обстеження або лікування в ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №11 МОЗ України» після капітального ремонту з 1 жовтня 2018 року знову відкрито денний стаціонар, де в комфортабельних палатах хворі можуть отримати інфузійну терапію, зняти абстинентний синдром, відпочити після масажу і між лікувально-діагностичними процедурами та дослідженнями.

Він створений в першу чергу для того, щоб максимально наблизити медичні послуги до пацієнта. До того ж вони забирають на лікування хворого мінімум часу. Але, зрозуміло, мова йде про пацієнтів, чиї статки не вимагає цілодобового лікарського нагляду і карантину. До речі, при узгодженому графіку лікування (важлива умова: виконати необхідний обсяг призначеного лікування та процедур), пацієнти можуть поєднувати відвідування стаціонару з роботою.

Денний стаціонар є оптимальним варіантом при лікуванні захворювань практично всього організму: нервової системи; серцево-судинної системи; дихальної системи; шлунково-кишковий тракт; сечовидільної та статевої системи; шкірних захворювань.

Профіль денного стаціонару: терапевтичний, неврологічний та хірургічний.

Працює він з 08.00 до 14.00 з понеділка – по п’ятницю, виключаючи державні вихідні дні. Тут можуть проходити лікування пацієнти з хронічними больовими синдромами, бронхітами, хронічним остеохондрозом, неврологічними захворюваннями. Також в денному стаціонарі зручно проходити профілактику і заходи по зміцненню здоров’я.

Також як і в цілодобовому стаціонарі, Ви маєте право на оформлення лікарняного листа. У денний стаціонар Ви потрапляєте повністю обстежені: Ви відвідуєте терапевта з метою повного аналізу наявних у Вас результатів обстеження, потім лікар, беручи до уваги ваші скарги, розробляє індивідуально для Вас схеми лікування.

Лікування пацієнтів у денному стаціонарі не обмежується призначенням таблеток, але строго залежить від конкретного захворювання. У денному стаціонарі ви отримаєте все необхідне медикаментозне лікування, включаючи внутрішньом’язові і внутрішньовенні ін’єкції і крапельниці. Залежно від показань хворим можуть бути призначені і фізіотерапія, і масаж – методи лікування, які застосовуються і в цілодобовому стаціонарі. Також Вас щодня оглядає лікар, який стежить за станом здоров’я, при необхідності призначаються консультації лікарів суміжних спеціальностей. Особлива увага приділяється диспансерної групи хворих, для яких лікування в умовах денного стаціонару є профілактичним госпіталізацією.

З початку жовтня цього року в денному стаціонарі уже було проліковано 36 осіб, що вказує наскільки він затребуваний в м. Києві. Всі пацієнти, які пройшли курс лікування у денному стаціонарі не мали потреби у необхідності звертатися за допомогою до цілодобового стаціонару або були відправлені з нього на «доліковування»; і отримали якісне лікування.

Робота колективу ДЗ «СМСЧ №11 МОЗ України» активно сприяє розвитку і розширює можливості для лікування пацієнтів з використанням ресурсної бази денного стаціонару, які на сьогодні конче необхідні: є хронічні хворі, які повинні регулярно проходити планове лікування. І зовсім не обов’язково їх цілодобове перебування в лікарні. Вони можуть приходити в денний стаціонар: проходити діагностику, отримувати лікування, а потім повертатися додому. Особливо це стосується людей похилого віку, працюючого населення та студентів. В СМСЧ №11 така робота проводиться постійно, відділення працює добре, про нього позитивно відгукуються пацієнти..

Для проходження лікування необхідно придбати один із видів програми медичного страхування ПАТ «Страхова компанія «МИР».

Отже, в чому ж головна перевага денного стаціонару?

Є категорія пацієнтів, яким в зв’язку з певним захворюванням необхідно проходити планову госпіталізацію. В даному випадку денний стаціонар – це найоптимальніше рішення. Ви проходите комплексне лікування, коли за 2-3 години в день, перебуваючи в комфортних умовах під наглядом лікаря і медичної сестри. Ви отримуєте необхідну Вам терапію, без цілодобового утримання.

Ще одна категорія пацієнтів – це люди, які вже виписані з цілодобового стаціонару, тому що їх стан не таке важке як було, але їм все одно потрібно проходити відповідні процедури, лікування. У зв’язку з цим денний стаціонар ще й виконує роль наглядача, який стежить за тим, щоб пацієнт, який щойно перебував у важкому стані пройшов лікування і уникнув рецидиву захворювання.

Крім регулярного спостереження і індивідуального підходу до кожного пацієнта, а також зручності перебування, лікування в умовах денного стаціонару дозволяє комбінувати різні схеми лікування, в тому числі найбільш активно використовувати внутрішньовенне введення лікарських речовин, що значно посилює їх ефективність.

Отримати консультацію та записатися на прийом ви можете:

АДРЕСА:вул. Вадима Гетьмана, 3

ТЕЛЕФОН

Реєстратура – (044) 456-40-66

Телефон/факс : (044) 456-68-39

Часи работи: пн.-пт. 8:00 – 15:00

Вся інформація про медичні послуги, зокрема, лікування в умовах денного стаціонару та роботи ДЗ « СМСЧ №11 МОЗ України» доступна на нашому сайті….

Сайт: http://www.smsh-11.net